saturnek.gif Fomalhaut
Astrologický servis
(pozn.: Fomalhaut -a Piscis Austrinus- Červenavá hvězda v ústech jižní Ryby. Jméno pochází od Fum al Hut. Byla jednou ze čtyř královských hvězd Persie jako strážce jihu, ukazující zimní slunovrat. Silný vliv této stálice charakteru Merkura a Venuše. Pokud je na Ascendentu jde o úkol v tomto životě v povznesení se od hrubě materialistického ke spirituálnímu, zjemnit a oduševnit se.)

  Hlavní     Úvod     Horoskopy     Úvahy     Zvěrokruh     Planety     Aspekty  


Pokud si chcete on-line objednat horoskop, můžete na této stránce.

Ceník sestavení horoskopu:

Horoskop zrození (radix) - v rozsahu od 4 do 8 stran formátu A4 za cenu 600,- Kč.
Horoskop karmický - v rozsahu 3 až 6 stran A4 za 600,- Kč.
Horoskop partnerský (synastrie) - v rozsahu 5 až 10 stran A4 za 400,- Kč.
Horoskopy roční a měsíční - v rozsahu 2 až 4stran A4 za 400,- Kč.
Horoskopy mundánní - ve velikosti cca 2 stran za 400,- Kč.

icon_go_down.gif     Zde si můžete objednat horoskop na zakázku pomocí tohoto formuláře. Buďte prosím pozorní při vylňování dat !
     icon_go_down.gif
V případě synastrie (partnerského horoskopu) prosím o vyplnění těchto údajů u všech osob, pro které se horoskop sestavuje.Datum narození:
Hodina narození:
Místo narození:
Jméno a příjmení:
Ulice s ČP:
Město s PSČ
Telefon:
E-mail:
     

Postup vyřízení objednávky:
Po zaslání vstupních dat obdržíte potvrzení Vaší objednávky s upřesněním doby vyhotovení horoskopu. V předstihu před tímto datem zašlete platbu a na základě zaplacené sumy obdržíte zhotovený horoskop.


Začněte s odvahou a rozhodností pomalu, ale neústupně odstraňovat ze svého života náhodu, omezení a v paprscích poznání zákonitostí světa rozpuste všechny okovy, které Vás poutají k trápení a bolesti. Stále hledejte cestu k vlastní proměně v bytost plnou jasu a připojte se k ostatním hledačům pravdy. Tuto cestu za Vás nikdo nevykoná, ale může Vám někdo při Vašem bloudění ukázat správný směr. Přeji Vám mnoho sil a konečný úspěch.
icon_go_up.gif